Draw for the 50th Anniversary Knock Out Cup

Preliminary Round to be played on Wednesday 21st July

1. Squirrel(10)      v Chelmarsh A(20)  at Bridgnorth
2. Worfield(10)      v Bylet B(Scr)     at Stockton
3. Abbey(80)         v Cleobury B(20)   at Bylet no.2
4. White Horse B(50) v Broseley(25)     at Horsehay
5. Madeley CC B(30)  v Horsehay(50)     at Abbey
6. Wenlock A(30)     v Islanders B(30)  at Broseley
7. Wenlock B(10)     v Bridgnorth A(50) at Worfield

First Round to be played on Wednesday 11th August

1. Squirrel(10)      v Worfield(10)      at Bylet no.1
2. Abbey(80)         v White Horse B(50) at Madeley
3. Horsehay(50)      v Islanders B(30)   at Stockton
4. Bridgnorth A(50)  v Highley(25)       at Abbey
5. Madeley CC A(65)  v Chelmarsh B(20)   at Bridgnorth
6. White Horse A(80) v Bridgnorth B(40)  at Broseley
7. Stockton(40)      v Islanders A(80)   at Worfield
8. Bylet A(25)       v Cleobury A(50)    at Squirrel

Quarter Finals to be played on Tuesday 31st August

1. Worfield(10)      v Abbey(80)         at Bylet No 2
2. Horsehay(50)      v Bridgnorth A(50)  at Madeley
3. Madeley CC A(65)  v White Horse A(80) at Abbey
4. Islanders A(80)   v Bylet A(25)       at Bridgnorth

Semi Finals to be played on Wednesday 8th September (7pm)

1. Abbey(80)         v Bridgnorth A(50)  at Chelmarsh
2. Madeley CC A(65)  v Islanders A(80)   at Broseley

Final to be played on Sunday 26th September at Highley (5pm approx)


 

Consolation Cup first round to be played on Wednesday 18th August

1. Islanders B(30)    v Bye
2. Bridgnorth B(40)   v Much Wenlock B(10) at Madeley
3. Cleobury B(20)     v Highley (25)       at Chelmarsh
4. Much Wenlock A(30) v Chelmarsh A(20)    at Worfield
5. Stockton(40)       v Chelmarsh B(20)    at Bridgnorth
6. Squirrel(10)       v Madeley CC B(30)   at Broseley
7. Bylet B(Scr)       v Broseley(25)       at Stockton
8. White Horse B(50)  v Cleobury A(50)     at Bylet No 1

Quarter Finals to be played on Tuesday 31st August

1. Islanders B(30)    v Bridgnorth B(40)   at Horsehay
2. Highley (25)       v Much Wenlock A(30) at White Horse
3.
Chelmarsh B(20)    v Madeley CC B(30)   at Cleobury
4.
Broseley(25)       v Cleobury A(50)     at Much Wenlock

First Semi Final to be played on Wednesday 8th September (7pm)

Islanders B(40)       v Highley(25)        at Bridgnorth

Second Semi Final to be played on Wednesday 15th September (7pm)

Madeley CC B(30)      v Cleobury A(50)     at Bylet No.2

Final to be played on Sunday 26th September at Highley (1.30pm)