HIGHLEY LEAGUE TROPHY WINNERS 2015

 Div 1 Winners Islanders A 
 Div 1 Runners-Up Horsehay A 
 Div 1 Third Highley A 
 Div 1 Fourth Madeley A 
 Div 1 Fifth Cleoubury A 
 Div 2 Winners Bylet A 
 Div 2 Runners-Up Muh Wenlock A 
 Div 2 Third Chelmarsh A 
 Div 2 Fourth Horsehay C 
 Div 2 Fifth Mortimer 
 Div 1 Averages Winner  Scott HarriesIslanders A
 Div 1 Averages Runner-Up Dave RhodesIslanders A
 Div 1 Averages Third Dave EastHighley A
 Div 1 Averages Fourth Alan JonesMadeley CC A
 Div 2 Averages Winner Keith BnkMuch Wenlock A
 Div 2 Averages Runner-Up Sue CorfieldBylet A
 Div 2 Averages Third Iren WoodBylet A
 Div 2 Averages Fourth Tom YaleChelmarsh A
 League Singles Winner Scott HarriesIslanders A
 League Singles Runner-Up Alan JonesMadeley CC A 
 League Singles Semi-Finalist Rich SimmondsBroseley 
 League Singles Semi-Finalist
 Dave BrownHorsehay A
 Div 2 Singles Winner Hazel GraingerHorsehay C 
 Div 2 Singles Runner-Up Tony JonesWorfield 
 Div 2 Singles Semi-Finalist Guy LewisHorsehay C 
 Div 2 Singles Semi-Finalist Leslie BurnsideMortimer 
 League Doubles Winners Scott Harries & Dave RhodesIslanders A 
 League Doubles Runners-Up Ollie & Neil HarrisHorsehay A 
 League Doubles Semi-Finalists Phil Harris & Phil CopsonHorsehay B 
 League Doubles Semi-Finalists Rob Roden & Jamie KingStockton 
 Div 2 Doubles Winners Chris Lloyd & Jim RobertsMortimer 
 Div 2 Doubles Runners-Up Keith Banks & Tony HowellsMuch Wenlock A 
 Div 2 Doubles Semi-Finalists Dave & Hazel GringerHorsehay C
 Div 2 Doubles Semi-Finalists Guy Lewis & Roger BridgeHorsehay C 
 Ladies Singles Winner 
 Ladies Singles Runner-Up 
 Ladies Singles Semi-Finalist 
 Ladies Singles Semi_finalist 
 Div 1 K/O Cup Winners Stockton 
 Div 1 K/O Cup Runners-Up Cleobury A 
 Div 1 K/O Cup Semi-Finalists Madeley A  
 Div 1 K/O Cup Semi-Finalists Islanders B 
 Div 2 K/O Cup Winners Horsehay B 
 Div 2 K/O Cup Runners-Up Bylet A 
 Div 2 K/O Cup Semi-Finalists Bridgnorth A 
 Div 2 K/O Cup Semi-Finalists Highley B 
 Div 1 Ladies Averages Winner Cheryl CaswellCleobury A 
 Div 2 Ladies Averages Winner Sue CorfieldBylet A
 Jim Palmer Trophy Winner Phil PackCleobury A 
 Jim Palmer Trophy Runner-Up John PalmerIslanders B