HIGHLEY LEAGUE TROPHY WINNERS 2013

 Div 1 Winners Islanders A 
 Div 1 Runners-Up Horsehay A 
 Div 1 Third Madeley CC A 
 Div 1 Fourth Highley A 
 Div 1 Fifth Cleobury A 
 Div 2 Winners Horsehay B 
 Div 2 Runners-Up Stockton 
 Div 2 Third Madeley CC B 
 Div 2 Fourth Highley B 
 Div 2 Fifth Chelmarsh A 
 Div 1 Averages Winner Dave RhodesIslanders A 
 Div 1 Averages Runner-Up Scott HarriesIslanders A 
 Div 1 Averages Third William PlantHorsehay A 
 Div 1 Averages Fourth Paul ReevesHorsehay A 
 Div 2 Averages Winner John BainesStockton 
 Div 2 Averages Runner-Up Neil HarrisHorsehay B 
 Div 2 Averages Third Graham HollisStockton 
 Div 2 Averages Fourth Rob SmithHighley B 
 League Singles Winner Tim EaleyIslanders A 
 League Singles Runner-Up John PritchardBridgnorth 
 League Singles Semi-Finalist Scott HarriesIslanders A 
 League Singles Semi-Finalist
 Sam OwenBroseley 
 Div 2 Singles Winner Richard JonesHorsehay B 
 Div 2 Singles Runner-Up John BainesStockton 
 Div 2 Singles Semi-Finalist Guy LewisHorsehay B 
 Div 2 Singles Semi-Finalist Mike WestonHighley B 
 League Doubles Winners Scott Harries & Rob FullerIslanders A 
 League Doubles Runners-Up Luke Walmsley & Rob RodenStockton 
 League Doubles Semi-Finalists George Davies & Geoff WildeHighley
 League Doubles Semi-Finalists Sam Owen & Martin OliverBroseley 
 Div 2 Doubles Winners Ron Jarvis & Reg BennettMadeley CC B 
 Div 2 Doubles Runners-Up Brian James & Tom YaleChelmarsh 
 Div 2 Doubles Semi-Finalists Dean Law & Graham HollisStockton 
 Div 2 Doubles Semi-Finalists John Roberts & Chris LloydCleobury B 
 Ladies Singles Winner Mo PartonStockton 
 Ladies Singles Runner-Up Jeanette BennettStockton 
 Ladies Singles Semi-Finalist Sue JackmanChelmarsh 
 Ladies Singles Semi_finalist Beth HughesHorsehay 
 Div 1 K/O Cup Winners Islanders A
 Div 1 K/O Cup Runners-Up Horsehay A
 Div 1 K/O Cup Semi-Finalists Highley A 
 Div 1 K/O Cup Semi-Finalists Madeley CC A
 Div 2 K/O Cup Winners Madeley B
 Div 2 K/O Cup Runners-Up Horsehay B
 Div 2 K/O Cup Semi-Finalists Chelmarsh B
 Div 2 K/O Cup Semi-Finalists Worfield
 Div 1 Ladies Averages Winner Sue MumfordMadeley CC A
 Div 2 Ladies Averages Winner Mo PartonStockton 
 Jim Palmer Trophy Winner Tony SteadmanIslanders 
 Jim Palmer Trophy Runner-Up Dave Elliott

Islanders